Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kialakulhat ekcéma a stressztől?

Kialakulhat ekcéma a stressztől?

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 00:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, nekem rendszeresen ettől jön ki.
2012. jan. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy a stressztől mindenféle nyavaja kijön.
2012. jan. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem inkább allergia okozza /pld tej/.
2012. jan. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát én arra gondoltam, hogy ekcéma.

De leírom kicsit részletesebben: A kezemen jelent meg. Karácsony után pár nappal vettem talán észre. Először az ujjaim között sárgás-barna színű volt, most pedig tovább fertőződött. Sárgás-barna színű,nagyon száraz ott a bőröm, és olyan mint ha kopna. Páran megjegyezték, hogy kicsit kékes színe is van (???).. (Ez kapcsolatba lehet azzal, hogy eléggé száraz bőrű is vagyok?) Előfordul, hogy viszket, de annyira nem, úgyhogy nem is vakarom, mert gondolom csak rosszabb lesz. Amúgy elég stresszes ember vagyok, így ezért gondoltam erre. És igen.. tudom, hogy az ekcéma piros, hólyagok stb.. De nem lehet, hogy így néz ki előtte? Remélem nincs komoly bajom... De jó lenne ha elmúlna... amúgy az is lehet, hogy allergia. Ha tudtok valamit írjatok, orvoshoz a héten tudok csak menni.

2012. jan. 15. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!