Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pirosra volt lakkozva a...

Pirosra volt lakkozva a lábamon a körmöm, és most, amikor lemostam, észrevettem, hogy picit a körmöm vége felé kezd folyamatosan sárgulni. Ez lehet valami gomba, vagy csak a körömlakktól?

Figyelt kérdés
Nem igazán vagyok hajlamos a gombás ferőzések elkapására, de ki tudja. Köszönöm előre is a válaszokat!
2008. nov. 25. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha előtte nem volt ilyen problémád és nem mentél olyan helyre, ahol elkaphattál gombát (pl. uszoda), akkor ezt a festék okozza. Nekem is volt hasonló, befogta a festék narancssárgás sárgára, de 2 alatt eltűnt. Most ne lakkozd újra a körmödet és ha egy hét múlva is sárga lesz és viszket vagy ég, fordulj orvoshoz! Addig pedig kár aggódni!
2008. nov. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szokott ilyen lenni, szerintem a körömlakktól, a körömgombának más jelei is vannak, például megvastagodott köröm, porlik, stb...
2008. nov. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a színes lakktól van, de ez ellen van egy egyszerű trükk: a színes réteg felvitele előtt színtelen, körömerősítő lakkot kell felvinni.
2008. nov. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!