Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A fáradtságtól, vagy a készülő...

A fáradtságtól, vagy a készülő izomlásztól éreszhetem h a testem minden része nagyon érzékeny? Lent

Figyelt kérdés

Ha a karom hozzá ér a nadrág derekához,mikor sétálok olyan mintha szét lenne vagdosva a kezem. Ha vki hozzá ér a lábamhoz csak épp hogy az is fáj. A jarás is kimerítő.


Am tegnap deszkáztam és akkor szokot lenni. (Gyakorlas, semmit nem tudok) és ma is és holnap is megyek. De nagyon farasztó. Nincs erre vmi megoldás? Olyan sok mindenre van😂😂


2020. júl. 4. 10:56
 1/2 anonim ***** válasza:
22%
Nyugtasson a tudat, hogy ha izomláz van, izomfejlődés is van, ez így működik. Minél több munka, annál nagyobb fejlődés, persze szünetekkel, hagyni kell regenerálódni az izmot. Olyan ez, mint a magyar nyelv: minél több olvasás, annál jobb helyesírás, csak ott nem kell szünet. Ekkora legalábbis ;)
2020. júl. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amikor egyszer nagyon kikészítettem húzódzkodással a hasizmaimat, napokig még végigsimítani is fájt felette a bőrömet. Így el tudom képzelni, hogy okoz ilyen tüneteket, ha rendkívüli módon megerőltetted magad.
2020. júl. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!