Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A vese fájhat csak az egyik...

A vese fájhat csak az egyik oldalon? És inkább deréknál oldalt, nem a gerinc felé?

Figyelt kérdés

2020. júl. 5. 12:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Igen fájhat csak az egyik vese

De fájhat a gerinc is vagy a derék és kisugárzik

El kellene menned egy vérvételre meg vizeletmintát vinni

Menj el a háziorvoshoz

2020. júl. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Főleg üléskor, vagy felálláskor fáj. Vizelés nem fáj és normális mennyiség. Megyek orvoshoz csak addig is kíváncsi vagyok másnál milyen. Ja és inkább tompa a fájdalom, picit mintha nyomna is
2020. júl. 5. 12:57
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
A vese nem fáj. Amit érzel, az porckorong eredetű derékfájás, amikor a kiboltosulás nyomja a gerincből kilépő ideget.
2020. júl. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Fogyni se fogytam inkább híztam
2020. júl. 5. 12:59
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Amig nem mész orvoshoz addig is igyál sok vizet

De lehet,hogy ideg vagy izombecsipődés-húzódás esetleg gerincfájdalom ami kisugárzik

Ezt csak orvos tudja eldönteni, hogy mi van veled

2020. júl. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. júl. 5. 13:03
 7/14 A kérdező kommentje:
Bár mondjuk március óta szinte folyamatosan ülök. Alig mozgok. Csak hetente 1x,2x terem. Lehet ez is probléma, de orvoshoz mindenképp megyek
2020. júl. 5. 14:06
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is csak az egyik oldalom fajt, bar en ugy begorcsoltem haromszor, hogy a surgin kotottem ki (semmit nem csinaltak, kaptam fajdalomcsillapito injekciot ea hazakuldtek). Nekem akkor is fokozodott a fajdalom, ha azon az oldalon emeltem a labamat, vagy a karomat. Nem jottek ra vegul, hogy mi okozta, minden doki csak tippelt utolag. Vese, gerinc, izom, izulet. Azota tobbet iszok es probalok tobbet mozogni-ulomunkat vegzek en is.
2020. júl. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Vérképet se nézték?
2020. júl. 5. 14:45
 10/14 anonim ***** válasza:
Utolag magandokikkal nezettem meg mindent, de akkor mar mindegy volt, a surgin semmit nem neztek. Megnyomkodtad a hasamat, hogy nem-e vakbelgyulladas, de ennyi. Maszekban csinaltak verkepet, ultrahangot, rontgent. Voltam nogyogyaszmal, reumatologusnal, senki nem talalt semmit.
2020. júl. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!