Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mintha szétnyílt volna a...

Mintha szétnyílt volna a csigolyám?

Figyelt kérdés

Szóval valamelyik nap hosszú idő után edzésre adtam a fejemet, és mivel elég rossz az állóképességem, csak egy 10 perces bemelegítést bírtam, és nagyjából azóta egyre erősödő hátfájdalmam van. (Ezt csak azért írom, mert túlságosan nem erőltettem meg magamat.) Úgy éreztem mintha be lenne csípődve, szóval kipróbáltam minden youtube-os kiroppantó tornát, de nem jártam sikerrel.

Most ahogy tapogattam végig a gerincemet, 2-3 csigolyámnál érzem azt, hogy nem egy normális "pukli" a csigolyám, hanem két kisebb, mintha szétváltak volna. Ez így elég irreálisan hangzik, gondolom, nem váltak szét, de azon a környéken fáj nagyon, kb minden mozdulat fáj, fekvés, ülés, minden. Végigtapogattam a családtagok gerincét, és nekik minden csigolyájuk "normálisan puklis", nem ilyen két kisebből áll. Szóval nem tudom, mindenesetre csütörtökre kaptam időpontot csontkovácshoz.


Történt már veletek hasonló? Vagy esetleg másnak is vannak ilyen "szétnyílt" csigolyái?


19/L



2020. jún. 8. 20:47
 1/2 anonim válasza:
Várd meg, amíg a doki megnézi, addig mi sem tudunk mást mondani. Vigyázz addig rá nagyon!
2020. jún. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csontkovacs rendbeteszi!

Nekem is rendbehozta.

2020. jún. 9. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!