Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » NAGYON FONTOS!!! Szénmonoxid...

NAGYON FONTOS!!! Szénmonoxid mérgezésem van?!

Figyelt kérdés

A szobámba már kb 3 órája füst szag van fogalmam sincs mitől (néha elmúl de rá kb 3 percre visszajön) (konnektorokat csekkoltam nincs füst szaga) (a szobámba ezek az elektromos cuccok vannak: konnektorok, radiátor , lámpa)

Fáj a fejem és majdnem behánytam az előbb. A családomból MINDENKINEK szóltam , hogy füst szag van de mondták , hogy jól van majd biztos füst szag van a szobámba hehe nagyon vicces. Szóval nem vettek komolyan. Mit csináljak? Aludni nem merek mert mi van ha széndioxid mérgezésem lesz és meghalok vagy valami? sos



2020. júl. 6. 04:12
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Légyszi valaki
2020. júl. 6. 04:19
 2/12 A kérdező kommentje:
Kinyitom az ablakom azt olvastam az segít vagy mi
2020. júl. 6. 04:23
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Élsz még haver?
2020. júl. 6. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Haver kezdek aggodni basszus...
2020. júl. 6. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ablak-ajtó nyitva?
2020. júl. 6. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen élek , nyugi csak néztem egy filmet , hogy ne ezen gondolkodjak folyton. Igen kinyitottam az ablakot azután már jobb lett
2020. júl. 6. 05:16
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Délelőtt tipli egy műszaki boltba érzékelőt venni, ne spórolj rajta, ne a legolcsóbbat!
2020. júl. 6. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A szén-monoxidnak nincs szaga.
2020. júl. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A fustszagtol faj a fejed szerintem. Ha füstöt erzel...en is majdnem behanytam tole. Nyitott ablakon jott be, valaki nem oltotte el rendesen, valami meg szivargott, pont ide
2020. júl. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Annapanna2 válasza:
Szerintem valakit nagyon rángass be a szobádba most már úgy is napppal van hátha segítenek és nem,nem vesznek komolyan.És igen szerintem is vegyél szénmonokszid jelzőt még ha nem is íhy írják.
2020. júl. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!