Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Infuziot kaptam es a be...

Infuziot kaptam es a be adáskor kb 3cm nagysag levegő ment a vénámba.Nem lesz bajom? Vasat kapok 1 cm vas utánna pedig 3 cm üres levegő és aztán folyt rendesen. Kb fél oraja volt. Félek!

Figyelt kérdés
2020. júl. 7. 20:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Az infúziós tűn szokott lenni levegőcsapda, meg a nővér dolga légteleníteni a rendszert. Ilyennek nem szabadna megtörténnie. A legvalószínűbbnek azt tartom, hogy valójában nem levegő volt, hanem másik színű oldat.
2020. júl. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%
3 cm-nyi levegőtől 5 percen belül meghaltál volna.
2020. júl. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
De amúgy a nővér vagy valaki nem figyelte, hogy hogyan indul el az infúziós folyadék? Csak te tudsz erről? Ez nagyon furcsa. Ha meg magadnak kell otthon infúziót adnod, akkor nem oktattak ki előtte megfelelően?
2020. júl. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
ez levegő volt. A nővér a csövet nem légtelenitette ott volt látta betolta A levegőt. Kicsit fel puffadt az ér de nem fájt, viszont 3-4 perc mulva már nagyon beduzzadt igy ki is vette.
2020. júl. 7. 20:41
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem volt másfajta oldat mert a vas be szinezi tégla szinre az infuziós oldatot latszott hogy 1 cm vas es 3 cm üres aztán megint vas
2020. júl. 7. 20:43
 6/15 anonim ***** válasza:
50%

Már halott lennél!


Egy állatorvos.

2020. júl. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint nem okoz gondot kesőbb sem? Nagyon parázok.

Felelőtlenség igy beadni.

Én fogok szólni legközelebb hogy légtelenitse rendesen

2020. júl. 7. 20:50
 8/15 anonim ***** válasza:
50%

7.-re.


Fog már fel!


BENÉZTED!!!


HA, lett volna benne ennyi levegő, akkor nem irkálnál ide.

2020. júl. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem neztem be! Ott volt a férjem is,ha ilyen okos vagy akkor mi lehetett szerinted a két vörös infuzios oldat közt?
2020. júl. 7. 21:07
 10/15 anonim ***** válasza:
Annyi levegőtől nem történik semmi. Vénába legalább 100 ml levegőt kell benyomni egyszerre, hogy az ember meghaljon tőle.
2020. júl. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!