Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A köldökömben van egy fél cm...

A köldökömben van egy fél cm átmerőjű dumó, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Most vettem észre, és rendesen fáj amikor hozzáérek. A bőröm alatt van, nem tudom mozgatni. Ha holnapig nem múlik el akkor biztos elmegyek orvoshoz, de a kérdésem az lenne hogy mi minden lehet ez?

2020. júl. 8. 00:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudom, ez nem fog téged megnyugtatni és nem is precíz válasz lesz, de nekem a fülem mellett volt ilyen és pár nap alatt elmúlt. Ott lehet betudhatnám pattanásnak, de egyáltalán nem hasonlítanám ahhoz. Mivel ez két nagyon különböző hely, ahol nekünk előfordult, nem tudom megmondani, hogy mennyire lehet rossz neked az a költöködben.
2020. júl. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi történt? Nekem is hasonlóm van :(
2020. aug. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Bocsi hogy keson valaszolok

Voltam haziorvosnal, o kezdodo servre gyanalodott, mondta hogy menjek a sebeszetre es keszitessek hasi ultrahangot, viszont elmult mar, ha serv volt

Ha annyira aggodsz, akkor sebeszetre menj, orvos ad majd beutalot😊

2020. aug. 28. 01:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!