Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen érzés hallucinálni?

Milyen érzés hallucinálni?

Figyelt kérdés

2020. júl. 8. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Kissé félelmetes.

Vannak bizonyos betegségre bizonyos gyógyszerek, amik okozhatnak hallucinációt, így vezetni stb...nem szabad mellette.

Azt hiszem már volt benne részem.

A kertben azt hittem, hogy egy sikló/gyík/kígyó vedlését láttam, szentül megvoltam róla győződve, hiszen több helyen is láttam. Néhány nap múlva megemlítettem az egyik közeli hozzátartozómnak, együtt megnéztük és csak falevél maradványokat láttunk.

Magam sem értettem a szitut: D

Viszont olyan még nem történt, hogy démonokat és egyéb lényeket képzelődjek.

2020. júl. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer-kétszer beképzeltem,hogy szellem jön ki a szobámból. Szerintem hallucináltam,mert eléggé fáradt voltam. Néha egészen félelmetes.
2020. júl. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Szívj be, megtudod.
2020. júl. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Vagy légy nagyon vallásos.
2020. júl. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne kívánd magadnak mert: A hallucináció - Mi okozhatja? Szerző: WEBBeteg - Dr. Muszil Dóra, pszichiáter Hallucinációnak azt a jelenséget nevezzük, amikor valaki olyan dolgot észlel, ami valójában nincs vagy nem történik meg. Ilyen például, amikor az illető nem létező bogarakat vagy egyéb dolgokat lát, esetleg jelen nem lévő emberek párbeszédét hallgatja. Komoly betegséget is jelezhet a szaglási hallucináció A fantozmia a szaglási hallucinációt jelenti. Ugyanúgy előfordulhat hallucináció a szaglószervünk esetében, mint a többi érzékszervünknél. Látási, hallási hallucinációkról gyakrabban lehet hallani, ezzel szemben a szaglási hallucináció viszonylag ritka jelenség. Komoly betegséget is jelezhet a szaglási hallucináció A téves érzékelésnek ez a formája olyan meggyőző tud lenni, hogy a betegek nem kételkednek a valódiságukban. Sokan még akkor is ragaszkodnak az észleléseikhez, amikor a környezetben élők egybehangzóan állítják, hogy nem történt meg az, amit láttak vagy hallottak.


Részletek: [link]

2020. júl. 11. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%

Sz@r, ne tudd meg.

Én gyakran van, hogy emberek beszélgetését hallom, közben senki sincs a lakásban, vagy mindenki más alszik. Ez még a jobbik eset, de van, hogy a sötétben látok valamilyen szörnyet, stb. Az eléggé félelmetes.

2020. júl. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!