Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nincs kedvem semmihez ,...

Nincs kedvem semmihez , punyadás , de zavar hogy nincs semmi izgalom, sem teljesitmény. Mintha valami miatt fáradt lennék. Ti hogy oldottátok meg ezt?

Figyelt kérdés

2020. júl. 8. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Szerintem kiöregedtünk ebből a világból. Ennek ellenére próbálj ki új dolgokat, mégha nem is érdekelnek téged annyira. Új baráti köröket keress vagy sportolj. Nyilván ne fuss le egy maratont az első nap, viszont lépésenként kezdj bele valaminek.
2020. júl. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Túl hosszúra nyúlt az iskolai szünet.
2020. júl. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jó egy kicsit semmit sem csinálni, az se jó ha tele van zsúfolva a napod mindenfélével, és nincsen időd csak úgy lenni. A futás, biciklizés jó ötlet, jobban fogod magad érezni. Vagy valami jó könyv, vagy film.
2020. júl. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem ezzel most mindenk igy van, foleg ebben a helyzetben ami most van. Ilyenkor kell szerintem picit valtoztatni a gondolkodasmododon. Ahelyett hogy unatkozol, az idodet magadba tudod forditani: kereshetsz uj hobbikat, megismerheted magadat, kezdj el uj sportokat (akar otthon) olvass, rajzolj, fejleszd magad akar konyveken keresztul, akar interneten.:)
2020. júl. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez az , alapjáraton pc-n dolgozom , de nincs erőm sem, és motivációm sem.
2020. aug. 6. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!