Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon meg vagyok ijedve,...

Nagyon meg vagyok ijedve, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Pár napja kezdődött az egész. Nagyon nehezen székelek és ha sikerül is, fekete színű (illetve zöld). Nagyon nagy a gáztermelődés, amivel folyékony széklet is távozik, ami szintén fekete. A szaga is megváltozott. Időnként szúr a hasam, van hogy görcsöl, van hogy olyan hogy rohannom kéne a wc-re. Az étkezésemben semmi változás nem történt, nem ettem zöld színű ételeket, rostban gazdagon táplálkozom, vizet is iszom naponta 2-4litert, sportolok rendeszeresen. Alvás is megfelelő, napi 7-9óra között van. Szóval tényleg nem tudom mitől lehet ez, de nagyon meg vagyok ijedve, félek, hogy valami komolyabb dolog :(

2020. júl. 8. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha fekete a széklet, akkor azonnal orvoshoz kell menni, mert az bélrendszeri vérzésre utal.


[link]

2020. júl. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vas tartalmú vitamint nem szedsz?
2020. júl. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 igen, ezt olvastam én is, csak én webbetegen. Ezért is vagyok nagyon megijedve :((


#2 nem, nem szedek.

2020. júl. 8. 21:58
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem megijedni kell, hanem bemenni a sürgősségire. Ha bélrendszeri vérzés, reggelre el is vérezhetsz miatta.
2020. júl. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
voltal orvosnal? Mi lett az eredmeny?
2020. júl. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen, voltam. Kellett székletminta is, de mire odáig eljutottunk, az már normális volt...

Úgyhogy fogalmam sincs mi volt ez :/


Köszi a válaszokat, és #5 az érdeklődést <3

2020. júl. 15. 13:05
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
nincs mit, remeljük, semmi komoly.
2020. júl. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!