Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aki hisztamin intoleráns, mit...

Aki hisztamin intoleráns, mit iszik egy buliban, vagy baráti összejövetelkor?

Figyelt kérdés

2020. júl. 11. 11:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vízet.
2020. júl. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a cikkben van pár javaslat:


[link]


Viszont semmi baj azzal, ha nem iszol semmit. Nekem nincs egészségügyi okom, egyszerűen csak nem szeretem az alkoholt. Életem legjobb bulija volt, amikor rájöttem, hogy ha egész éjjel üdítőt iszok, akkor is jól érzem magam.

2020. júl. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
limonádét!
2020. júl. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azt amit minden más átlagos napon.
2020. júl. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ercsi receptjei ételérzékenyeknek rengeteg recept van, mind fogyaszthatják hisztamin érzékenyek, magamnak onnan készítek.


A hisztaminos ételekkel az a baj, hogy minél többet áll, annál több van benne, ezért szeretem magamnak készíteni, mert akkor tudom, hogy friss

2020. júl. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Sörrel, Martinivel nincs bajom. De a borok között sem mindegyik váltja ki, sajnos nem tudtam kideríteni, melyik a jó, mert közben várandós lettem 😅
2020. júl. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat mindenkinek!


sajnos már egy sör is fejfájást és fáradtságot okoz, és másnapos leszek tőle... minden tanácsnak/ötletnek örülök, kipróbálom őket, mert a heti egy ivás sajnos szerves része az életemnek


A DAO enzim pótló gyógyszereket próbálta valaki? Beváltak?

2020. júl. 11. 16:16
 8/9 anonim válasza:
Alkoholt! :D aztán másnap pedig haldoklok a hasfájástól
2021. jan. 15. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez most számomra azért érdekes, mert sok-sok évvel ezelőtt megállapították nálam és kutyafülét se mondtak róla. Fogalmam nem volt arról, hogy bármire oda kéne figyelnem. Huszonéves voltam, alkoholt hetente fogyasztottam, semmilyen károsodásom nem történt. Néha kicsit befulladok részegség felé közeledve, de egyben gyerekkoromban asztmás voltam és így pont nem a hisztaminhoz kapcsoltam összefüggést. Most meg kellett találnom e témát. :-)
2021. jan. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!