Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 48 évesen jogsi?

48 évesen jogsi?

Figyelt kérdés
48/N vagyok, jogosítványt szeretnék. Nem érzem magamat öregnek, de elgondolkodtam, hogy azért a biológiát nem olyan egyszerű kijátszani. Szóval enny idősen meg lehet még tanulni biztonságosan, rutinosan autót vezetni Budapesten?

2020. júl. 12. 08:56
 1/3 anonim ***** válasza:
85%

Persze! Tudod hány olyan nő van, aki huszonévesen vezet, de közben olyan béna, hogy ha nem lenne bekötve még csukott ajtónál is kiesne a kocsiból.

Ez nem kortól függ hanem attól, hogy mennyire van hozzá érzéked, mennyire tudod kezelni rutinosan az autót, felismerni a közlekedési helyzeteket és felvenni a forgalom ritmusát.

Van aki úgy vezet, hogy 90 fokos szögben ül, elgémberedett ujjakkal és halálra vált arccal szorítja a kormányt, miközben 48-cal megy és lassít a zöldnél, mert mi van, ha pirosra vált. Az ilyennek hiába van jogsija, életveszélyes, nem való forgalomba.

Ha nem vagy béna hozzá, akkor sima ügy.

38N

2020. júl. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%

Anyám 64, 12 éve van jogsija


Életveszélyesen vezet, de ez nem a korának köszönhető, nem véletlen nem kapott jogsit az 5. próbálkozásra sem 28 évesen.

2020. júl. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem egy tapasztalatom van, anyósom. Pont 48 évesen tanult. De igenis kortól is függ, nem csak érzéktől. Anyósomnak nagyon nem sikerült, idővel be is fejezte a vezetést, de tény, nem vagyunk egyformák.
2020. júl. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!