Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért érzem így?

Miért érzem így?

Figyelt kérdés
Több, mint két hete érzem azt, hogy nem kapok elég levegőt. Mindig próbálok nagyobbat venni, de nyílván nem megy. De ha nem veszek nagy levegőt azt érzem megfulladok. Lehet, hogy pszihés? Mert amikor nem arra figyelek, például edzésen vagyok vagy sportolok nem érzem ezt.
2020. júl. 13. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ért valami megrázkódtatás mostanában az otthonodban?
2020. júl. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eleg rossz időszakom volt az elmúlt hónapokban. Depresszió, 10 kilót fogytam. Igazàból nagyon rosszul voltam. Ennyi
2020. júl. 13. 23:43
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
A lakásodban van valami negatív entitás. Ezért van az, hogy ha kint vagy a lakásból ott semmi bajod, viszont ha otthon vagy olyan mint ha valaki ráülne a mellkasodra. Szét kéne nézned az otthonodba azok között a tárgyak között amik a tüneteid kezdődésekor kerültek be.Vagy ha pont a tüneteiddel megegyezik az időszak, hogy új helyre költöztél, akkor a házzal van gond.
2020. júl. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hiperventillacio. Szorongasnal, stressznel sekelyen lelegzik az ember, legszomja lesz. Aztan asitozassal enyhul. Illetve nekem azota mult el minden problemam, vagy pedig tudom uralni, miota nyugtatot szedek. Mikor helyzet van.

Panikbeteg tizen, huszoneves elet utan aldas az elmult husz evem.

2020. júl. 14. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet stressztől is, de allergiás asztma is.
2020. júl. 14. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!