Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lejővőn vagyok,màr többször...

Lejővőn vagyok,màr többször dobtam de most màr két napja szèdülök és attòl félek hogy be fogok rosszulni! Ilyenkor mi a teendő házilag hogy ne kelljen a mentőnek elvinnie?

Figyelt kérdés
X, (ecs)

2020. júl. 14. 17:39
 1/8 A kérdező kommentje:
Vagy ez még teljesen normàlis? Segìtő kommenteket szeretnék!!
2020. júl. 14. 17:40
 2/8 anonim ***** válasza:
Sok víz, fekvésű.
2020. júl. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Esetleg szakemberrel nem tudsz beszélni?

Kitartást kívánok! Ezt a szakaszt valahogy ki kell bírni.

2020. júl. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Sajnos,nem!
2020. júl. 14. 18:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Kitartás!!!!!!
2020. júl. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyugtató nem segít? Azért, szerintem kérj orvosi segítséget!!! Szurkolok neked!
2020. júl. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Vegyél be nyugtatótt egyébként meg az extasynak van egy olyan utóhatása, hogy 2 nap múlva is picit vissza érzel belőle. De ha komolyabb a gond akkor kíváncsi vagyok milyen lasztit dobtál gyanítom, hogy valami PMA-s Supermanos, Mitsubishis, donald kacsàs xart. Persze más rossz minőségű ekiket is talàlni. Amik PMA, flakka, Pentylone, 4-CMA, 4-CMC vagy egyéb undorító szereket tartalmaznak amik már lassan a biotól,hernyótól is rosszabbak lehetnek. Csak pont a Superman, Mitsubishi a kiemelt példa. Mert nem 1-2 hasonló kérdés van velük kapcsolatban kirakva.


Persze a mai lasztik szinte egyik sem làttot mdma-t. Már olyan anyagokkal másolják amik pontosan megegyeznek az mdma hatásával. Csak 1-2 óráig tart és jobban rá lehet szokni!


De persze ha bedobtál mondjuk 3-4 darab 250-es lasztit full feleslegesen. Akkor sem csodálkozz. Mert van haverom aki 2,5 darabnál töbh ilyet bedobott. És annàl több nem, hogy nagyobb eufóriát ,szeretettflasht. Hanem + pszichedelikus hatást vagy halucinálciót sem ad. Meg már csak egyre kevesebb mindenre emlékszel vagy lesz fogalmad másnap. Na ő pl 4 napig volt depressziós ez után és az 4,5.ik eki után már nem volt semmi emléke. Csakhogy felkell otthon az ágyában XD.

2020. júl. 15. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kb 1-2 300as szürke darthvadereset dobtam meg egy fel lila kenzot. Annyit tudok hogy a lila kenzo fel volt utve lappal meg allitolag spevel de nem vagyok benne biztos. Azt mondjuk nem értem,hogy a nyugtato hogyan segit a szédelgésen.Mondjuk arra gyanakszom hogy tulsagosan levitte a cukromat mert minden olyan tunet megvan ami az alacsony cukorszintre utal. De ettem par kanal cukrot,de a tunetek a regiek es rengeteket alszok,ehseg,szedules, es latas zavarom van, szoval ezek a voltak a tunetek


Mondjuk egyszer 3 pink kenzotol vitt el a mentő szoval arra gyanakszok hogy a kenzok nem nekem valoak...

2020. júl. 15. 02:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!