Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Túl gyakori és túl büdös...

Túl gyakori és túl büdös szellentéssel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Férjemet kínozza és már szó szerint szenvedek tőle. Negyedóránként kettőt biztos elereszt és már hiába nyitunk ablakot, fújjuk be légfrissítővel, állandó bűzben élünk. Az elmúlt napokban pedig elviselhetetlen lett a helyzet. Gyakorlatilag elkap a hányinger ha belesétálok egy gázfelhőbe.

Nem tudom mit lehetne tenni ellene. Méregtelenítés? Léböjt kúra? Diéta? Mert imádom, de ez lassan már válóok.


2020. júl. 16. 07:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudnám ezt így elviselni.
2020. júl. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Leginkább a férjed tudna tenni ellene. 1: A WC-ben eregessen. 2: Figyelje meg az étkezési, ivási szokásait. Hátha kiderül valami kiválto ok. Pl. laktozérzékenység, valamilyen ételek rossz emésztése, stb. 3: Probiotikum kura. 4: széklet üritési bajok? 5: Orvossal vizsgáltassa ki a rossz emésztés okát.

(Neked meg angyali türelmet!:-(

2020. júl. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bevehetne puffadásgátlót, átgondolhatná, miket eszik. Ha állandóan tojásos babot eszik karfiollal, akkor nem csoda ha fingik. Orvoshoz is el lehet menni ezzel a problémával. Nem értem, miért a válás az első gondolat?
2020. júl. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonymousreview60 ***** válasza:
67%
Idióta vagy kérdező. Miért nem küldöd el a gasztroenterológiára?
2020. júl. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nyilván viccnek szántam, nem válnék el tőle emiatt. De tény, hogy borzasztó.

A napokban újra elkezdett szénsavas üdítőket inni. Nem tudom ennek van-e köze hozzá. Ráadásul pár napja rászoktunk a tejeskávéra, holott eddig nem fogyasztott se tejet, meg különösebben tejterméket sem. És két napig brassói volt, sok fokhagymával. De én is azt ettem. Nyilván nekem is kijön, aminek ki kell, de nem ennyire elviselhetetlen.

Egyébként ereget ő szegénykém a wc-ben, de onnan is kikúszik a szag. A gyakoriság miatt meg gyakorlatilag nincs olyan időszak, amikor be lehetne menni a wc-be úgy hogy ne fulladjunk meg. Panellakás, nincs ablak a wc-ben, nehezen szellőzik.

2020. júl. 16. 08:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Háziorvos, ad beutalót gasztrora és dietetikushoz
2020. júl. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Orvos. 24 a normális.

De ez meg buzos is. Tej es kv is lehet ludas. De elobb elis hagyhatja ezeket, par napig, megnezni, valtozik e valami

2020. júl. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!