Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van, az ha délután...

Miért van, az ha délután alszom, akkor mindig alvás paralízisem van?

Figyelt kérdés

Szinte mindig ,így van ma is ledőltem,az ágyba,és goyrsan el is szenderedtem .Elaludtam,de mégis ,olyan volt mintha látnám a szobát,majd egy csomó emlék tört elő,rosszak ,jók egyaránt,ha épp rosszak,akkor megpróbálok másra gondolni,és magamban nagyon kacagok.Ne is lenne ez,gond,de nagyon sűrűn felébredek majd vissza alszom ma is vagy 6-7szer aludtam vissza,de mégsem pihentem ki magam .

De ,azt is észre vettem ,hogy az elmúlt években nem szoktam mélyen aludni.


2012. nov. 10. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden alvásnál, illetve álomfázisnál fellép a paralízis, különben szétvernénk a szobát álmunkban.
2012. nov. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Felsonek teljesen igaza van. Minden egyes alkalommal fellep a paralizis, csak van hogy mar nem vagy tudatodnal akkorra.
2012. nov. 11. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy fogalmaznék, hogy normális esetben nem vagy már tudatodnál addigra.
2012. nov. 11. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha egyre álmosabb vagy, nappal összecsuklassz, mert nem tartanak meg az izmaid,álomképek törnek rád akkor az egyébként teljesen szokványos alvásbénulás mellett narkolepszia betegség is fennállhat-
2012. nov. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!