Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez szimpla székrekedés vagy...

Ez szimpla székrekedés vagy valami többről van szó?

Figyelt kérdés
Már 5-6 napja fenn áll az a problémám, hogy nem tudok könnyíteni magamon. Illetve nem pont így van mivel minden nap az elmúlt napokban egyszer, (általában még ebédelés előtt) sikerül valamennyit, de nem teljesen érzem hogy egy része bentmaradt. Ez a dolog már nagyon kényelmetlen számomra, és azért is írtam ki ezt a kérdést, mivel ezt még nem nagyon hallottam/olvastam, hogy ez mással is előfordult. Amióta ez a helyzet fennáll, sok vizet iszom, odafigyelek hogy mit eszek, alapból sokat jártam sportolni az elmúlt 1-2 hónapban, illetve sok rostot is eszem, azonban a probléma nem akar megoldódni, tegnap este már bevettem egy hashajtót végső elkeseredésemben, amely reggeli hatást ígért, ami be is teljesült, de ugyanúgy csak a napi adag jött ki a többi még bentmaradt, habár nagyon bízom abban, hogy a hashajtó még nem tette meg a teljes hatását(tegnap este 10 körül vettem be). Őszintén nagyon szükségem van a tanácsaitokra, mivel jövőhét kedden (4nap múlva) elutazom nyaralni, de így sajnos nagyon kellemetlen lenne az egy hetes utazás. Remélem tudtok segíteni.:) Előre is köszi!

2020. júl. 18. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Orvos! Ma
2020. júl. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szombaton nem hiszem, hogy ez megvalósítható lenne. :/ Hülye voltam, hogy nem mentem hamarabb.
2020. júl. 18. 11:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Ügyelet van
2020. júl. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igaz, tudom csak ez nehéz nekem, félek elmenni, nagyon szégyenlős vagyok, nem tudom mire számítsak. Tudom ez lenne a helyes döntés és persze az a célom, hogy ez megoldódjon, de ez nagyon durván a komfortzónámon túl van. :(
2020. júl. 18. 12:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Kórházban, félpucéran, ágytállal és beöntéssel szarabbul fogod érezni magad, mint a háziorvosi ügyeleten
2020. júl. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha gondolod mondok pár tippet.
2020. júl. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!