Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van ilyesfajta székreked...

Miért van ilyesfajta székrekedésem?

Figyelt kérdés

Lassan 1 hete, hogy nem volt székletem. Úgy érzem néha, hogy rám jön a szapora és ilyenkor úgy eléggé fáj a hasam, de mikor próbálkozok semmi. A gázok távoznak belőlem de a széklet nem akar, bárhogy erőlködök mintha valami elállná az útját.

Paraffinolajat és tablettát is alkalmaztam már de semmi hatása. Próbálok minél több olyan ételt enni ami segíthet de semmi. A vízbevitelem is tök normális.

Nem értem miért van ez, a múlthéten még minden rendben volt, nem rémlik, hogy ettem volna bármi olyasmit ami miatt kialakult volna ez.



2020. máj. 25. 14:46
 1/2 anonim válasza:
Fogyassz növényi rostot,amit a gyógyszertárban is lehet kapni. Sportolj,minél kevesebb időt ülj a WC-n. Egyél kevesebb húst.
2020. máj. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hosszú távon sok folyadék, és rostban gazdag zöldségek, gyümölcsök.

Eseti megoldásnak aszalt szilva, esetleg enyhe hashajtó, stadalax. De az aszalt szilva a tuti.

2020. máj. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!