Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezt a saját elhasználd levegőd...

Ezt a saját elhasználd levegődet szívod vissza ami káros , meg megfulladsz a maszkban hülyeséget miért terjesztik annyian?

Figyelt kérdés

2020. júl. 18. 11:53
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
ahol előirás ott viselned kell.
2020. júl. 18. 19:01
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem Magyarorszagon élek, itt csak és kizárólag tömegközlekedési eszközön kell viselni, azt pedig nem használom.
2020. júl. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
és ezt honnan kellene tudnom? Akkor ne viseld. Mo-n más szabályozás.
2020. júl. 18. 19:16
 14/15 anonim ***** válasza:
61%
Mert az aluledukált emberek fegyelmezetlenek, kényelmetlen a viselete és persze nem gondolnak bele, hogy kényelmetlen az az egészségügyi dolgozónak is, az egészségügyi dolgozó is lehet asztmás, vagy "pánikolhat", mégis hordja, mert kellőképpen edukált ahhoz, hogy értse, miért kell. Meg ugye az átlag magyar a maga 8 elemijével és a 80-as IQ-jával szereti mindenkinél IS jobban tudni, őneki ne mondja meg holmi MTA professzor infektológus, virológus, epidemiológus (nem mintha tudná, hogy ezek mik, ki sem tudja olvasni), majd ő azt tudja.Látod itt is leírja Átlag Jóska, hogy majd ő eldönti. Na az ilyenek miatt lesz újra kijárási korlátozás, az ilyenek miatt fogják megint leállítani az alapellátást a második hullám miatt, de az is biztos, hogy ezek fogják a leghangosabban verni az ajtót a háziorvosi/fogorvosi rendelő ajtaján, ha majd nem lesz megint ellátás. Nem tudom sajnálni. Nem értem miért kell mindig mindenre a kifogásokat keresni. Vannak országok, nem is olyan messze, ahol már az utcán kötelező hordani. Itt még egy Tescoban, vagy egy váróban gondot okoz, aki véletlenül hordja, az sem jól. Kifogás az mindig lesz. Csak épp mikor megbünteti őket az ÁNTSZ, nem fogja érdekelni őket, hogy " de hát én viszketek tőle". Ez van sajnos. Én betartom, hogy a többi ember körülöttem mit csinál, hogy betegszik meg, egyáltalán nem érdekel. Az én munkám biztos, nekem a második hullám is csak annyit jelent, hogy lesz újabb néhány pihenős hetem. Nem nekem kell félni.
2020. júl. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
80%

Az egy tudományos tény, hogy a maszk igenis hatékony.


De egyébként azoknak az észlényeknek, akik szerint semmit nem ér, feltenném a kérdést, hogy műtét közben szerinted az orvosok hobbiból hordanak maszkot? Hát nem, hanem azért, hogy ne fertőzzék meg a műtött személyt semmivel.

2020. júl. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!