Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetek terhes?

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Este szexeltem barátommal óvszerrel! Majd aludtunk és hajnalban újra szexeltünk szintén óvszerrel. A barátom az első szex után nem fürdött le, és nem is biztos, hogy megtörölte ott magát. A második szexnél először óvszer nélkül helyezte be, szóval teljesen érintkeztem a nemi szervével. A kettő között több órahossza eltelt. Előfordulhatott, hogy maradt rajta sperma, ami által teherbe eshettem? Szerintetek szükséges eseményutáni szereznem még 72 órán belül? Azt ki írja fel nekem? Háziorvos, vagy a kórházban az ügyeleten lehetséges?

Fontos!!



2020. júl. 19. 21:40
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%
A Sperma 5-10 perc után elhal! Tehát nem lehetsz terhes!
2020. júl. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
79%
21 ne mondj màr ilyen ostoba dolgokat
2020. júl. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
22, bocsi, igazad van ! Sorry mindenkinek, nem igaz! Másra gondoltam/nem gondoltam át a kérdést! De hogy mondják okosat is, ami biztos! A sperma a hüvelyben 2-3 óráig él!
2020. júl. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
#23-as Akkor gondold át még 1x, a sperma 3-5 napig is életképes ha a hüvelybe kerül.
2020. júl. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
#24 a Petefészekben, nem a hüvelyben! Ezt te gondold át!
2020. júl. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
A petefészekbe soha nem kerülnek, csak a petevezetékbe, ott történik a megtermékenyülés. Oda meg 1 óra alatt eljutnak.
2020. júl. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:

Elég nagy hülyeségeket írtak már bocs. Megeshet hogy terhes leszel éppen ezért menj biztosra és reggel menj orvoshoz esemény utáni tablettáért. Barátnőméknél kiszakadt éjszaka (nem ugyanaz,bár ki tudja)elmentek reggel orvoshoz mivel azt hiszem receptre kapható,de próbáld meg előbb egy patikába kikérni recept nélkül,hátha adnak.Lehet van nálad annyi,de azért a biztonság kedvéért leírom,hogy ha jól emlékszem 8000Ft egy,maximum két darab tabletta.

Ne pánikolj! Beveszed és rendben leszel. És ne tartsd cikinek a patikába vagy az orvosnál! Hidd el sokszor megesik!:)

2020. júl. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2020. júl. 20. 23:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!