Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha meglesz a covidra a gyógysz...

Ha meglesz a covidra a gyógyszer, de NEM lesz kötelezô, ti beszednétek ha olyan lesz mint az influenzánál, aki akarja kéri, aki NEM az nem?!

Figyelt kérdés

2020. júl. 20. 10:57
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
22 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
38%
Az a probléma, hogy nagyon friss cucc lesz az még gőzünk sem lesz a hosszabb távú mellékhatásokról. Időseknek adják be ők vannak veszélyben aztán szevasz.
2020. júl. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
62%
Az influenzát sem kapom el soha, nem venném meg a gyógyszert.
2020. júl. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
18%

Influenzára is oltatom magam, náthára is fogom... aki nem teszi, az hülye.

Az influenza oltás 3600 forint. Az orrcsepp, gyógyszer és a munkából kiesés akár 6 számjegyű összeg is lehet.

2020. júl. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerintem mire elérne az országba ez a gyógyszer addigra külföldön lenne már eredmény arról hogy használ e vagy sem, csak amilyen szerencsénk biztos hogy nem támogatnák és ahogy a teszteket is úgy a gyógyszert is mindenkinek magának kéne fizetnie
2020. júl. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
Nem szoktam oltatni magam. Kb. 10 éve voltam influenzás utoljára...
2020. júl. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
47%

Semmiféle "gyógyszert" nem veszek be.

Karban tartom az immunrendszeremet megfelelő étrenddel, vitaminokkal, friss levegővel, testmozgással.

Még csak náthás sem vagyok soha, tehát eszem ágában sincs a bevált módszereimen változtatni.

Nekem NEM KELL méreg!!!

2020. júl. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
71%

Ha beteg lennék, akkor természetesen vennék be gyógyszert, nem szeretem kínozni magam.

Egészségesen viszont nem szednék gyógyszert olyan betegségre, ami nem érint.

Tehát attól függ, hogy elkapnám-e a vírust és lennének-e tüneteim.

2020. júl. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
45%
Ez a covid valószínűleg egy globális összeesküvés, még ha fizetnének se adatnám be magamnak azt a valamit amit vakcinának mondanának.
2020. júl. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudtátok hogy minden 100. Évben van valami jár vány?
2020. júl. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
11%

Azok választják a "gyógyszert", akik annyira nem tudják a saját kezükbe venni az életük irányítását, hogy még az egészségüket is valamilyen külső dologtól várják...


Ideje lenne elkezdeni felelősséget vállalni, és ennek megfelelően cselekedni, ugyanis ez előfeltétele az egészségnek.

2020. júl. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!