Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha végignyaljátok a szájpadlás...

Ha végignyaljátok a szájpadlásotokat, nektek teljesen sima?

Figyelt kérdés
Nem a kis recékre gondolok a fogak mögött. Nekem a szájpadlásom bal oldalán van egy nagyon pici egyenletlenség ami nem is látszik csak a nyelvemmel tudom kitapintani. Egy éve fedeztem fel, de lehet, hogy mindig ilyen volt. Kétszer is voltam szájsebésznél, és szerinte ez nem kóros. Sajnos nagyon hipochonder vagyok és mégis félek hogy ez valami daganat.
2020. júl. 20. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Oke, es most milyen valaszt varsz? Szeretned ha latatlanban megnyugtatnank hogy nincs ott semmi, vagy epp ellenkezoleg, orakig hergelnenk hogy menj el meg 10 masik dokihoz hatha megis rakod van?
2020. júl. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha orvos látta, akkor teljesen megnyugodhatsz! Nem daganat. Bármi is az, nem veszélyes.
2020. júl. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, sima.
2020. júl. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem sima nekem sem. De ha szajsebesz kulon megnezte, na, akkor abban biztosan hihetsz. Iksz evente panasz nelkul, ha fogak ellenorzesere, vagy fogkoleszedesre mesz, megkerheted a fogorvost, nem lat-e semmi gyanusat.
2020. júl. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem jobb oldalon van egy kis dudor. Nem is tudom, pár éve vettem észre. Nem foglalkozom vele, még élek.
2020. júl. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!