Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Július elején elkezdtem...

Július elején elkezdtem egészségesen étkezni, de már két hete késik a menstruációm?

Figyelt kérdés

Lassan 2hónapja hogy fogyókúrázom. 164cm-hez 65kg voltam, de most 59kg vagyok. A fogyókúra alatt egészségesen étkeztem és minden nap sportoltam (40perc torna, másik nap 45perc kocogás). Nem éheztettem magam. Régebben is volt bajom a menstruációmmal és akkor kaptam rá gyógyszert, és így újra megjött. Voltam már vizsgálaton és nincs semmilyen betegségem sem, terhes sem lehetek mert nem voltam még fiúval. Nagyon aggódom, hogy megint az lesz mint régen hogy hónapokig kimarad. Mit csináljak? A válaszokat előre köszönöm.

16/l



2020. júl. 22. 12:39
 1/5 Lena7 ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy meg nem allt be a menstruaciod ?


Nekem is van olyan, amikor 3 honap kimarad, aztan megjon. Van olyan amikor normalisan jon meg minden honapban, es van olyan, amikor van 1 kis szunet es mondjuk 2 honapig nem jon meg.


Azert mindenesetre nezesd meg magad egy orvossal.

2020. júl. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
6 kiló fogyás 3 hét alatt nagyon sok. Ezt csak koplalással lehet elérni.
2020. júl. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég lesz ez a fogyókúra.
2020. júl. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos hogy nem egészséges étkezés.
2020. júl. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#1 13évesen jött meg először. Már voltam orvosnál, de nem volt semmi bajom :/

#2 2hónap alatt -6kg. Hetente 0.5-1kg az egészséges, mint írtam nem koplaltam hanem egészségesen táplálkoztam (+mozgás)

2020. júl. 22. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!