Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 3.napja hogy nem ettem de még...

3.napja hogy nem ettem de még mindig nem érzem úgy hogy éhes vagyok. És nem tudom mitől van.szerintetek mitől van????

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek mert már semmi energiám
2020. júl. 24. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mitől van , menj orvoshoz. Amúgy meg attól még hogy nem vay éhes, senki se tiét ha meg hogy egyél. Azt javaslom hogy állj neki enni. Úgy lesz energiád, majd keress meg egy orvost, mert mondjuk nem normális hogy nem vagy éhes.
2020. júl. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Nekem kétszer volt ilyen periódusom, ezt a hipotalamusz szabályozza. Először lelki oka volt, másodjára kálciumhiány miatt alakult ki. Nem csak éhes nem voltam, de hányingerem volt akkor is, ha ételre gondoltam. Érdemes elmenni egy orvoshoz.
2020. júl. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 vantel ***** válasza:
0%

Nehogy egyél,higgy a szervezetednek,ha nincs egyébb tüneted várd meg az éhséged és gyümölcsel kezdj amikor visszatért,de csak picivel fokozatosan.

Emellet járj ki friss levegőre néhány lépésre amenyi erődből zellik még ha az 10 lépés is.

Persze ha valami nagyon fura van menj orvoshoz.

2020. júl. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kerdes, hogy hogyan kezdodott? Undor? Levertseg, betegseg?

Azt tudom, hogy az evestol tenyleg megjon az etvagy, a koplalastol meg egyre inkabb nem vagyik az ember arra, hogy egyen.

Biztos, hogy nem psziches?

En nagyon minimalis etelt eroltetnek. Mint natur joghurt piritos. Netan egy eroleves, meg ha zacskos is.

Tehat innek teat, keves falatot eroltetnek. Es ha gyanus, hogy beteg vagyok, hivnam telefonon a haziorvost.

2020. szept. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!