Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Diplomás ápoló vagy mentőtiszt...

Diplomás ápoló vagy mentőtiszt hivatás a jobb?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az egészségügyi képzések húzósak és azért kérdezem, hogy ha sok energiát fektetek bele ígyis úgyis akkor melyiket eri meg jobban?

2020. júl. 24. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindkettő nehéz de nagyon szép hivatás, gratulàlok a vàlsztáshoz. Van egy ilyen sztereotípia, hogy az ápolók nők a mentőtisztek férfiak és hallottam már olyat hogy mentőtisztin nőként nehezebb tehát a nemed is szerepet játszhat ebben. Meg akár az hogy szeretnél e külföldre menni, sok ápoló ismerősöm ment ki ( sajnos)
2020. júl. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Habár a mentotiszt izgalmasnak hangzik, szerintem az ápolóknak tobb lehetőségük van. Külföldön nagyon megbecsülik őket, de itthon is lehetsz főnivel vagy pár év tapasztalattal mehetsz maganklinikara ahol normális a fizetés és a környezet, kevesebbet kell dolgozni. Persze magán mellett kórházi muszakokat is vallalhatsz ha van időd és energiád. En is etk-n végeztem és azért közalkalmazotti fizetésből nem könnyű megélni. Mentotisztnek szerintem kevesebb lehetősége van. És ha szereted a pörgést akkor trauma, sbo, vagy sebészeti osztály azért nem egy nyugis hely.
2020. júl. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok és szeretem a pörgést, nem ülök sokáig egy helyben és a mentő felé húz a szívem
2020. júl. 25. 20:52
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp arra menj amerre hùz a szíved!
2020. júl. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!