Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni nagyon extrém...

Basztet852 kérdése:

Mit lehet tenni nagyon extrém láb körömgomba ellen?

Figyelt kérdés
Gyógyszert nem kívánok rá szedni, valami természetes módszer kéne. A lábujjam már megdagadt, annyira nyomja a gomba. Tavaly az egész körmömet leszedettem, idén újra nőtt és ugyan olyan borzasztó ronda. És fáj. 2 körmöm ilyen az ilyek kék színű, a másik is sötét színű. A járvány miatt jelenleg orvoshoz nem kívánok menni, de tavaly sem mondtak használható módszert.

#körömgoba
2020. júl. 29. 19:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Pedikűrös tud segíteni ezen! A Kitonail (Citonail, vagy valami) azt csak rá kell kenni a körmödre!
2020. júl. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Tehát egy krónikus, durva betegséggel se orvoshoz nem mész se gyógyszer nem kell. Logikus. Mást nem tudunk ajanlani ha tényleg annyira durva a helyzet..
2020. júl. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk a te eseted már nagyon extrém, ezt szerintem már csak gyógyszerrel tudod kikezelni.

Ha nem lenne ilyen extrém akkor a minden napi ecetes lábáztatást ajánlanám. Nekem is gombás volt a lábkörmöm, bár nem durván, csak kellemetlen szagú volt. Majdnem másfél hónapon keresztül áztattam napi szinten ecetes vízben. Teljesen eltünt, és nem büdös a lábam.

Ha olyan helyzetben lettem volna mint te, én tuti orvoshoz mennék vele, mert akkor ott a gomba már nemcsak a lábadnak okozhat gondot.

2020. júl. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Pedig gyógyszer nélkül ezt nem úszod meg.
2020. júl. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
Milyen járvány?
2020. júl. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hölgy rokonnak előjött két lábkörmén valami gomba pár hónapja, kérte hogy mivel járok gyógyszertár felé gyógyszert kiváltani, kérjek valamit rá amit recept nélkül ajánlanak. BENU gyógyszertárban kértem rá valamit, nem volt olcsó, értem ezt hogy kb. 5-9000 Ft volt valami ecsetelő, de pár hét alatt rendbe rakta neki. Jaaa, és a többi szer az drágább volt, jó üzlet lehet a körömgomba a gyógyszergyártóknak... Szerintem ha orvoshoz nem mész, kérj nagyobb gyógyszertárban rá valamit. Nem lesz olcsó és gyors, de nagy eséllyel hat. Ha az sem segit, tényleg el kéne menni orvoshoz... bár mint mondtad, tavaly se segitettek... Esetleg másik orvoshoz, vagy maszekban?
2020. júl. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
41%
A korona vírus járvány most még alacsony szinten van, inkább most menj orvoshoz, mint 1-2 hónap múlva, amikor ha bedurvul a járvány, megint esetleg csak a tényleg sürgős eseteket fogadják... Másik orvost próbálj ki ha nem vált be múlt évben az orvos.
2020. júl. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
6., Épp csak a lényeget nem ìrtad le, hogy mi volt a neve
2020. aug. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
6-os vagyok.... Azért nem írtam le, mert nem jegyeztem meg :) Azért írtam,hogy BENU gyógyszertár, bár mindig valami más akciós már a gyógyszertárakban is, lehet hogy az pont drága lenne. A lényeg, hogy gyógyszerész a gyógyszertárban sokszor tud adni recept nélkül adható krémet, gyógyszert ha elmondod mi a probléma. Nekem más esetben két, recept nélkül adható kenőcsöt javasoltak és használt is, illetve vannak gyógyszertárban kevert készítmények, ecsetelők is néhány helyen. Ki kell nézni egy olyan gyógyszertárat, ami nagyobb, és egy nem alulmotivált életunt gyógyszerészt megkérdezni :)
2020. aug. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok.

Megkérdeztem: Amolak gyógyszeres körömlakk volt a szer.

2020. aug. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!