Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet stressztől?

Lehet stressztől?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az utóbbi 2 hétben volt egy pár olyan nap, amikor borzasztó rosszul voltam. Hányinger, szédülés, nehéz levegővétel, a tenyerem izzadt. Most érettségiztem, most volt elsősegély, forgalmi vizsgám, állásinterjúm stb, szóval egy igen erős egy hónapon vagyok túl. Eléggé stresszelős tudok lenni férfi létemre. Ismerőseim azt mondják, hogy most jött ki ennek az időszaknak a "mellékhatása". Sokszor van az, hogy nincs étvágyam és telítettséget érzek. Valamikor néha kicsit szédülök, ha egy pontra kell néznem. Illetve volt egy-két nap, amikor kifejezetten rosszul voltam (a fent leírtakat tapasztaltam). Kb. ezalatt 5 kilót fogytam. Ez lehet stressztől? Vagy pedig más az okozója? Előtte nem volt ilyen velem.

2020. júl. 30. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet stressztől, az ember idegrendszere nem saválló acélból van. Nyugodjál meg, pihenj, és rendbejössz.
2020. júl. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pihenj, és olyan dolgokra koncentrálj, ami nem stresszes. Ha stresszes helyzetbe kerülsz, koncentrálj arra, ami nyugalmat és jó érzést generál. Akár a szemeddel, de inkább fejben. Szó szerint ne érdekeljen a stresszes dolog, a feladatodat csináld meg jól, de koncentrálj a nyugis dolgokra, a többit pedig ne vedd fel, egyszerűen ne hagyd, hogy zavarjanak ezek a dolgok.
2020. júl. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat!
2020. júl. 30. 22:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezeket fejben tudod kontrolálni. Leszarom tabletta..meg lrhet tanulni, nrha muszáj az egészség miatt..üdv
2020. aug. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!