Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáj a láb hajlatomnál?...

Oláh Gyula kérdése:

Miért fáj a láb hajlatomnál? Szúró szerű érzés érzek17f

Figyelt kérdés

2020. aug. 2. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Bal, vagy jobb láb, melyik hajlat, milyen fajta mozgásra, mennyi időre, és milyen intenzitású a fájdalom? Végeztél-e mostanában arra a hajlatra megerőltető mozgást, sportolsz-e, erős fizikai behatás érte-e a lábadat? Folytassam?
2020. aug. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak a bal lábamba érzem leginkább de néha jobb lábamba is hat gyaloglas közbe Fekvés nem csináltam semmi van rajtam 10kg felesleg nem Ütöttem be sehova lehet Növéstől lehet elmegyek orvoshoz
2020. aug. 2. 16:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Súlyfeleslegtöl is lehet, de ludtalp is tehet ilyet, valami fizikai ortopédiai akadája is lehet.
2020. aug. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elvileg ludtalpam is van meg általánosba mondták nekem
2020. aug. 3. 07:52
 5/6 anonim válasza:
Lehet szalag sérülés
2020. szept. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem visszer? Meg fiatal vagy, de a terdhajlatban eles szurast tud okozni. Foleg melegben. Arra az izommunka, mozgas jo. Az allast okoljak, de az ules a legrosszabb, mert elszoritja a keringest.
2020. szept. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!