Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mozoghatnak ugy a beleim mint...

Mozoghatnak ugy a beleim mint amikor a kisbabam rugdosott a hasamban?

Figyelt kérdés
Van hogy fekszem vacsi utan az agyban es meg ki is dudorodik a hasam,mint amikor terhes voltam es konkretan meg erzem.is hogy egy kemeny kis dudor pukkan egyett a pocakomnál.Nagyon oara tud lenni de mióta már voltam terhes azóta van ilyen erős és látványos bélmozgásom??!
2020. aug. 4. 23:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Meg meg is fogom es kemeny kis dudor pukkan ott egyett erzem es ki is tudom tapintani.Mint valami scifi.Azelott sose volt ilyen mielott ne lett volna egy elo baba a hasamban,na de tuti nem vagyok terhes szoval csak nem valami kis alien.Volt hogy egeszen fent a bordaknal ereztem es dudor volt akkor is ,de gondolom az meg izom vagy valami .
2020. aug. 4. 23:48
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja es eros izmos hasfalam van mert edzek
2020. aug. 4. 23:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Fantommozgásokat is érezhetsz, főleg, ha nem olyan régen volt a korábbi terhességed.

De akár a bélmozgásod is lehet ez.

2020. aug. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hat 21 honapja szultem szoval azert nem hinnem,es am az utobbi idoben van ez a szules utan nem volt
2020. aug. 5. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!