Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Estènkènt 0.5mg os frontinból...

Estènkènt 0.5mg os frontinból egyszerre 8-10 szem az nagyon sok? Mi lehet belőle?

Figyelt kérdés
2020. aug. 5. 21:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mi a cél. :) Meghalni kevés, az agyadat szétcsapni, 2 napig kóvályogni, és még gyorsabban rászokni pont jó.
2020. aug. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ezt ennyitírt fel az orvos, senkisem èrti!
2020. aug. 5. 22:02
 3/11 Kerdesekkel teli ***** válasza:

Ez oltari nagy hulyeseg, hogy az orvos ennyit irt volna fel neked..kifogja csinalni a szervezeted, kezdi a majaddal, veseiddel, sot akar idohuzas nelkul meg is halhatsz.

Ne tedd ezt magaddal

2020. aug. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Balesetem volt, intenzíven voltm 5 hónapot, neurológiàn ezt mondta, sok volt az 5 hónap gèpeken ennyi az amivel indulni kell, majd lassan csökkenteni, ja ès 15 mg is dormicumot is írt estère! Fura mindenkèpp!
2020. aug. 5. 22:19
 5/11 Kerdesekkel teli ***** válasza:

Kikerted mas orvos velemenyet is ezzel kapcsolatban?

Mert az elozmenyek ellenere is ez tul nagy dozis..

Tul nagy kart tenne ez benned meg ha "csak" napokig kellene szedned ezt a mennyiseget, akkor is.

Azt azert meg mindenkepp hozza tennem, hogy mielobbi felepulest kivanok neked, kivanom, hogy soha tobbet ne kelljen ilyet atelned..durva lehetett..eros vagy🙂

2020. aug. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jesszusom, ez durva. Biztos, hogy nem értetted félre? Akármiről is legyen szó, ez mindenképp nagyon sok, még ha egyénileg határozzák is meg a mértékét. Belehalni azért valoszínűleg nem halnál bele, de, hogy totál kába lennrl ennyitől, vagy olyan mélyen aludnál, hogy az szinte kóma szerű állapot, az tuti. Megkérdezhetem, hogy mi a problémád, amire felírták? Én szorongásrs szedek napi 3x0.25 mg-t, mostmár néha csak 2-t, és elégnek érzem, pedig durva szorongással küzdök, bár igaz, hogy egy 56 kilós nő vagyok. De úgy tudom, hogy egyéntől függően napi 0,75-4 mg között elfogadható mérték. Az igaz, hogy a felső határa pont 8 stem a 0,5-ből, de kétlem, hogy egyszerre kéne, estére...
2020. aug. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Most olvasom, utolsó vagyok, na de akkor is brutal mennyiség.
2020. aug. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hàt tud róla màs orvos is, mivel tegnap hoztak àt intenzívről, a traumatalógiàra, innen majd oori rehab, aztàn ismét trauma, majd vissza oori, ez az èv erről fog szólni, műtèt, rehab, műtèt, rehab, plusz 1 vàlàs, pàrom lelèpett,
2020. aug. 5. 22:48
 9/11 anonim ***** válasza:

Akkor sem szoktak ennyit es igy felirni. Van 1 mg-os, mas gyogyszerek.

Kizartnak tartom, hogy ebben az adagolasban barki felirna. Vannak allapotok, mikor erosen leszedalnak valakit, de nem igy.

2020. aug. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
6/9 este hozta a nővèr, kèrdeztem mi ez a 8 egyforma? Mondja a frontin adagja, mondom kèrdem ez 1 heti, mondja nem, ezt mist kell bevenni, nem mertem, ügyeletes orvos magyaràzta amit írtam fennt! Leszakadt mind a 2 làbam, csoda, de vissza vartàk, ès èlet is van bennük, ha minden jó, akkor lehet teljesen jó is!Èrthető is, hogy egyedül maradtam, mem sírom vissza, de rossz így a fàjdalmas èpülès, hogy nincs kimotivàljon!
2020. aug. 5. 23:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!