Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ismertebb pszichológusoknak...

Ismertebb pszichológusoknak lehet írni vagy nem szokás?

Figyelt kérdés

Ismert pszichológusoknak lehet írni üzenetet például a facebookon és leírni nekik valamit amiben tanácsot kérnék vagy amit csak megbeszélnék?

Arra gondolok, hogy én írnék egy üzenetet amiben leírom a konkrét szituációt, ő meg ír vissza egy üzit a válasszal és ennyi. Szóval nem tartanám fel 100 üzenettel.


Lehet ilyet a "sztárpszichológusokkal" is vagy ők ilyen apróságokkal nem foglalkoznak?

Nyilvános előadásaikra nem tudok elmenni mert most nincs ott ahol én lakom és az különben sem az én problémámról szól. Nem személyre szabott. Ha van is rendelésük, az meg gondolom Budapesten van és én vidéki vagyok.



2020. aug. 11. 08:40
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Írhatsz, de ne várd, hogy messenger üziben kezelni fog, úgy, hogy semmit nem tud rólad. Azt fogja válaszolni, hogy keresd fel a rendelőjében, vagy telefonon időpont egyeztetés céljából. Aztán majd SZEMÉLYESEN, RENDELÉSI IDŐBEN, PÉNZÉRT, TALÁN fogad. Én is ezt írnám.
2020. aug. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!