Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért érzem ezt ha ideges/stre...

Miért érzem ezt ha ideges/stresszes vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Nem olyan rég kezdődött, észrevettem hogy pl ha stresszelek/izgulok akkor összeszorul a torkom olyan mintha nem kapnék levegőt. Se az orromon se a számon. Nem rég például volt egy stresszes szituáció, interjú, találkozó ami előtt izgultam és le kellett vennem a maszkot mert úgy éreztem megfulladok (nem a maszk volt az oka).


Lehet ez valami kezdetleges pánikbetegség? Vagy mi állhat a hatterben?


Ezelőtt sose volt ilyen problémám.


Köszönöm


22L



2020. aug. 13. 14:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha a stresszel párhuzamosan fordul csak elő, akkor nem kell paráznod tőle.

Mindenkinek máshogy reagál a szervezete a stresszre, sőt még az egyénnek is változik folyamatosan az idő haladtával.

A pánikbetegség teljesen kizárható, mert annak nincsen előjele.

Annál az esetnél hirtelen átbillensz a holtponton, már ha fogékony vagy rá (szerencsére a lakosság elenyésző százaléka az), és lehet is mentőt hívni.

Tehát arról már tudnál, ha az lennél.

Ezeket pedig csak fokozza a maszk viselése, mert alapjaiban véve stresszt okoz, és ingerültté tesz, ráadásul nem jut elég tiszta levegőhöz a szervezeted.

Tehát akár a maszk is okozhatja hosszútávon az egészet.

2020. aug. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!