Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Eléggé túl adagoltam a gyorsat...

Eléggé túl adagoltam a gyorsat aki érti az érti, kb 4 napja folyamat nyomom meg első nap mást is azóta nem is ettem, éjszaka pánik rohamom volt mostmár jobb de még mindig rosszul vagyok fáj a szívem gyenge vagyok hányinger, hogy tudnék fel erősödni?

Figyelt kérdés
2020. aug. 17. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tán fejezd be. Igyál sok vizet vegyél be kálciumot,magnéziumot 2:1 aranyban meg egyel banánt mert abban van kalium ami nem ártana a szívednek. Próbálj kis adagokban enni valami könnyűt de valami sós is legyen benne mert gondolom az egész ionhaztartásod megborult. Sötétítsd be a szobát, feküdj le és nyomj be valami relaxációs anyagot a netről. Ha ez gyakran előfordul valami addiktológiai osztályt nem ártana felketesned mert tönkre fog menni a szíved ettől a vacaktól.
2020. aug. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget!

Igen ez volt az első és utolsó!

2020. aug. 17. 15:12
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak sajna az a baj h 1. Nap be E-sztem és még mindig tart a fog illetve állkapocs fájás, gondolom az el múlik majd magától nem? Azt mondták nekem h 2-3 nap de az már le telt
2020. aug. 17. 15:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt már inkább egy orvostól kérdezném meg. Ajanlom nekem Bérczesi Róbert én meg az ének c. Könyvét ha még kedved támadna ilyesmihez.
2020. aug. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Soha többet, nincs értelme az egésznek, köszönöm még egyszer nagy segítséget adtál.
2020. aug. 18. 20:46
 6/6 anonim ***** válasza:
örülök, legalább volt értelme a napnak :)
2020. aug. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!