Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka annak,hogy...

Diu9722 kérdése:

Mi lehet az oka annak,hogy állandóan álmos vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Tanácsot szeretnék kérni,mert már nem tudom,hogy hova forduljak.☹️ Orvosokhoz járok,de sehol nem találnak semmit.Én pedig minden nap nagyon de nagyon rosszul vagyok.Állandóan álmos vagyok,nem bírok fent lenni.Csak aludnék egész nap.Hasmenésem,hányingerem van.Fejem fáj.Nincs energiám.Azt az érzést nem is tudom megfogalmazni,mit érzek,csak egyszerűen kegyetlenül vagyok minden nap.Nem is tudom olyankor elvégezni a dolgom otthon se és van egy kislányom is.Szerintetek mit tegyek?Nem bírom már.Kikészülök..

2020. júl. 25. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Nincs gond az emésztéseddel? Glutén, laktóz? Ezek okozhatnak hasonló tüneteket. Nem tudnak felszívódni az értékes tápanyagok, ki lehet merülve a szervezeted.
2020. júl. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Nem vagy vérszegény?
2020. júl. 29. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez, sajnos az én esetemben is jellemző. Depressziós vagyok. Sok vitamin: B vitamin, magnézium, vas kicsit segített. Viszont, lehet más oka is. Pajzsmirigy, alvási apnoe stb.
2020. júl. 29. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ez az, hogy vettek vért is és érdekes módon mindenhol minden rendben van. Teljesen tanácstalan vagyok már. Még otthon vagyok a kislányommal, de nemsokára kell mennem dolgozni. Én nem is tudom így hogy fogok menni..

Köszönöm mindenkinek a választ! 😊

2020. júl. 29. 19:25
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Én így élek már lassan 3 éve. Nekem mentálisan van valószínűleg. De menni fog a minka ne aggódj max sok kavét fogsz inni :) tesmozgás azért javíthat a dolgon. Estenként ha elmész futni talán mire dolgozni mész már érezni fogod a hatását.
2020. aug. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy, prolaktin, hormon vizsgálatot érdemes nézetni. Hajad állapota, bőröd, menstruációs ciklus rendben van e? Súlyod hízás fogyás volt e?
2020. aug. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6# vagyok. Szoptatod a kislányodat még?
2020. aug. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!