Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akit megvernek és olyan...

Akit megvernek és olyan papasszal megy orvoshoz, miért nem olyan kedvesen beszélnek vele?

Figyelt kérdés

Egyszer megvertek, nyoma is lett és elmentem az sbo-ra, ugye az volt a panasz, hogy megvertek.

Sem az asszinsztens, sem az orvosok, egyikük sem beszélt olyan kedvesen hozzám, mintha én lennék a hibás, holott engem vertek meg.


Annyit kérdeztek, hogy miért vertek meg azok a valakik, feleltem, mert azt hitték én loptam tőlük, pedig nem, aztán nem kérdezősködött az orvos, hanem mondta, hogy ez nem ide tartozik, ide az tartozik, hogy ellássák a sérüléseim.


De miért beszéltek végig velem nem olyan kedvesen?


Édesanyám azt mondta, hogy azért, mert aki olyan panasszal, sérüléssel megy hozzájuk, hogy megverték, azt gondolják, hogy micsoda társaságból való lehet, de lehet édesanyám tévedett.



2020. aug. 18. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Tanultál belőle,legközelebb azt kell mondani elakartak venni valamidet és te nem hagytad .
2020. aug. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert azt gondolják, hogy magad kerested a baj. Ez néha így is van, de korántsem mindig.
2020. aug. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ítélkeztek látatlanban. Nekem a biciklim lopták el és kihalgatásra mentem - mert tudtam ki volt a tettes - a rendőrségre. Velem sem voltak kedvesek csak onnantól változott a stílus mikor kiderült én a sértett vagyok.
2020. aug. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Az állami rendelésen az orvosok és asszisztensek alapból taplók.
2020. aug. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
#4 Ez így van. Persze amikor munka végeztével beülnek az autóba és elmennek a magánklinikába másodállásba, akkor mindegyik felveszi a kedves arcát és körbe nyalogat hatszor, akkor is ha bunkó vagy... Hát ugye pénzért bármit...
2020. szept. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!