Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A szüleim kutakodnak utánam,...

A szüleim kutakodnak utánam, megvernek és engedély nélkül nem is szólhatok semmit?

Figyelt kérdés

Ez most nem vicc, ha véletlenül szólok valamit, vagy annyit mondok a macskámnak, hogy "gyere adok tápot", már megy, hogy mit motyogsz, mimdjárt szájon verlek, kiszedem a szemeidet...


Nem vicc, apám ezt csinálja velem, már nagykorú vagyok...


2019. jan. 7. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Elso utam a rendorseg lenne, plane ha nagykoru vagy
2019. jan. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Költözz el.
2019. jan. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor szoktak ilyenné válni az emberek ha például a munkahelyükön meg vannak alázva, hülyének vannak nézve. De nem csak munkahelyen fordulhat ez elő hanem bárhol az életben.

Egyik ismerősöm találóan a baromfiakhoz hasonlította ezt a jelenséget. Vagyis ha egyik csirkét megcsípi egy másik, akkor nem visszaadja neki hanem a megcsípett csirke megcsíp egy harmadikat. Persze nem a kakast, hanem egyik gyengét.

2019. jan. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A másik, hogy egy pillanatra nem hagynak egyedül itthon. Apám ugye. Nyugdíjas, kb. gyakorlatilag mindig itthon van, a másik, hogy amint kiteszem a lábamat a szobámból, suliba, vagy fürödni, anyám egyből nekiesik, megy kutatni... Csak ezt nem tudom meddig akarják...


Szóval ma elment apám, van egy kisebb öcsém, aki kollégista, ma ment vissza. El akart menni délután korábban, de felhívta anyám, hogy maradjon és inkább elkéretőzik előbb a munkahelyéről és elvuszi, vagy félúton leteszi...


Eljött korábban és megvárta még apám hazaér, úgy vitte el a tesómat, véletlenül se maradjak egyedül... Ez nem vicc.


És mielőtt írnátok, nem vagyok visszamaradott, vagy fogyi.


Meg éjszaka itt hallgatózik, hogy alszom-e, mert tegnap is fenmaradtam kicsit filmezni... Szánalmas.


Továbbá az öcsém még kisebb, vele nyomoztat utánam, szerintem fizet is neki, nehogy fiúkkal szóbaálljak.


Még mielőtt írnátok, nem viccelek...

2019. jan. 7. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!