Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagy hülyeséget csináltam. Mi...

Nagy hülyeséget csináltam. Mi jó koffeinmérgezésre?

Figyelt kérdés
Reggel megittam kb. 300 ml tejeskávét, délben 650 ml-t és délután is ugyanennyit (már inkább estefele volt). Tudom, hogy szerencsétlen vagyok, fogalmam sincs hogy fordulhatott ez elő, főleg velem, aki nem nagy kávés. Lényeg: émelygek, hányingerem van, a kezeim görcsölnek és rángatóznak. Úgy érzem magam mint egy drogos. Mit csináljak? Csak éljem ezt túl és soha többé rá sem nézek a hülye kávéra!
2020. aug. 20. 02:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Hívj mentőt vagy menj be a kórházba, akár ritmuszavar is kialakulhat. Hogy vagy most?
2020. aug. 20. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Olvastam hogy a magnézium segít, ittam pezsgőtablettát, szerintem egy kicsivel jobb. Mentőt nem nagyon hívnék, ha azok megmentenek anyám öl meg xd
2020. aug. 20. 03:12
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Pulzusod meg a vérnyomásod mennyi?
2020. aug. 20. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Vérnyomásom fogalmam sincs, nincs nekem ilyen gépem, pulzusom 80 körül de rendszertelen eléggé.
2020. aug. 20. 03:20
 5/12 anonim ***** válasza:
Ezek szerint te nagyon imádod a kávét
2020. aug. 20. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát épp ez az, hogy általában nem iszom, nem tudom ma mi volt, teljesen kikapcsolt az agyam, fel sem fogtam, hogy az mind kávé.
2020. aug. 20. 04:38
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én koffein érzékeny vagyok. Ha egy csésze kávénàl, vagy egy doboz energiatalnàl többet iszom, akkor remegni kezd a kezem-làbam, felmegy a pulzusom és elsàpadok, szóval szenvedek.

Úgy tudom egy nap két kávét meginni, hogy a 8-10 óra megvan a kettő között, és az egyik legalább 3in1.

Egyébként nálam, ha túltolom semmi nem segít, maximum az, ha lefekszem, és megpróbálok aludni. Mondjuk nem túl sokszor volt példa arra, hogy túlmentem, talán mikor elkezdtem kávézni, akkor voltak ilyen rohamaim, és egy ideig nem is tudtam mi ez.

2020. aug. 20. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nyugtatók, frontin, rivotril, karatom, fű. De ha csak kicsit iszol rá, az is segít valamennyit..
2020. aug. 20. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

*kratom - azt akartam írni

Bármi jó ami elég erős nyugtató.

2020. aug. 20. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
Az vigasztaljon hogy ha bekrepálsz akkor anyád nem fog megölni.
2020. aug. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!