Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Éretlen almától problémák?

Éretlen almától problémák?

Figyelt kérdés

3-4 napig ettem éretlen almát, ma pedig kora reggel arra keltem, hogy görcsöl, fáj a hasam, hányingerem van. 4x mentem el wc-re 1 órán belül.

De utána is folytatódott ez a fura állapot. Ettem, lefeküdtem aludni. Most estére visszajött ugyanez, de most nem tudok kakilni, csak erőltet. Az almára gyanakszom, viszont tegnap este 8-kor ettem csípős lecsót, amihez nem ettem kenyeret. Ezeknek lehet közük a jelenlegi állapotomhoz? Mit tudnék tenni?



2020. aug. 20. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A lecsóra jobban gyanakszom.

Anno gyerekként nyáron rengeteg almát loptunk, és nem voltak megérve még. Keserű, zöld termés volt és kutya bajunk se lett.

2020. aug. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Azert eretlen gyumolccsel ovatosan. Szerintem csak osszeverekedtek. A tul savas alma irritalta a belest, es ehhez dinamit volt a lecso.
2020. aug. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!