Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nemi betegség vagy felfázás?...

Nemi betegség vagy felfázás? Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Pisiláskor csípő érzésem van, sőt nagyobb mozgástól is kicsit. Emellett volt, amikor viszkettem is odalenn, és ma a barátomnak is a csípő és viszkető érzés megjelent odalenn.

A Balatonon voltunk, és hát a szállás sem volt leányálom, így megfordult a fejünkben, hogy elkaphattam/tunk valamit, avagy a hideg vízben véletlenszerűen mindketten felfáztunk.

Védekezés nélkül szexelünk, de nekem nem odabenn, a hüvelyemben vagy azon kívül fáj(t), hanem inkább azon tájt, ahol pisilok. Így nem tudjuk mire következtessünk.


Első körben az orvost a kellemetlenségek révén hanyagoljuk, hátha van valami Más megoldása.

18L



2020. aug. 21. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A felfázás bakteriális fertőzés, nem a hideg víztől van, de szexuális úton is átadható. Tőzegáfonya készítményeket, és sok folyadékot meg lehet próbálni, de ha nem múlik hétfőn el kellene mennetek háziorvoshoz, ír fel antibiotikumot. Melyikőtök lépett félre, hogy nemi betegségre gyanakodtok?

Az, hogy védekezés nélkül szexeltek, az felelőtlenség, és ez még a legkisebb probléma. Az nem zavar, hogy terhes lehetsz?

2020. aug. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Semelyikőnk nem lépett félre, ezeket akár fürdőben (ahova mostanában rendszeresen jártunk), sőt bàrhol el lehet kapni. Egyszer ülsz rá rossz wc-re...


Ráadásul fogamzásgátlót szedek, nem vagyok felelőtlen. De még ha nem is szedném sem kellene beleszólni. A kitett kérdésem nem a védekezésre kérdez rá.


Nem feltétlen kell egyből ilyeneket feltételezni. Nem mindenki csalja meg a párját, ráadásul mi kimondottan odafigyeltünk eddig a lenti tisztaságra.

Intimlemosótól kezdve mindent ész nélkül hasznàltunk (habàr tudom az sem a legkedvezőbb...)


De imádom, amikor a kiskapukat keresi egy válaszadó a tényleges segítség helyett....

2020. aug. 21. 20:31
 3/7 anonim ***** válasza:
A nemi betegség, és a védekezés nélküli szex fogalmával ismerkedj meg, mielőtt felháborodsz. A segítséget megkaptad.
2020. aug. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Védekezés nélkül szexelünk"

"fogamzásgátlót szedek"

Tessék mondani, a második sorban nem a védekezés egy formája?

.

Nálad és barátodnál is ugyanaz jelentkezik.

"Felfázás" nevű betegség nincs, még akkor sem, ha sokan sokszor emlegetik.

.

"ezeket akár fürdőben (ahova mostanában rendszeresen jártunk), sőt bàrhol el lehet kapni. Egyszer ülsz rá rossz wc-re."

Igaz, a WC-n is lehet nemibetegséget kapni - csak nagyon kényelmetlen.

2020. aug. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen, hogy senki nem tud egy normalis valaszt megadni, csak kotekedni
2020. aug. 21. 20:55
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem kötekedik veled senki!

Nem veszed figyelembe, hogy itt nem orvosprofesszorok vannak (velem együtt), ám hiába is lennénk azok, látatlanban senki nem diagnosztizálna!

.

Ha netán analfabéta juhász hallja tőled: "Pisiláskor csípő érzésem van, sőt nagyobb mozgástól is kicsit. Emellett volt, amikor viszkettem is odalenn, és ma a barátomnak is a csípő és viszkető érzés megjelent odalenn.", biztosan azt javasolná, hogy irány a patika, bolha- vagy lapostető-irtó vásárlás.

2020. aug. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Menjetek el nőgyógyászhoz, az majd megnézi, és elmondja micsináljatok. Remélem tudtam segíteni!
2020. aug. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!