Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet vele még valami baj?

Lehet vele még valami baj?

Figyelt kérdés
Körülbellül egy hónapja valószínűleg furunkulusom volt, mivel gennyes lett egy szőrtüszőm. Vártam vele pár hetet majd egyik alkalommal amikor nézegettem megnyomtam és kijött az egész de már megszilárdult formában, ugyértem lehet hülyén hangzik de a sebből kijött egy zöld szilárd valami olyan mintha a genny megszilárdult volna. (Ez idő alatt egyátalán nem fájt ez, nem is viszketett.) Már két hete volt hogy kijött ez a valami és jelenleg most ilyen: [link] Mindenesetre az lenne a kérdésem hogy ebből még lehet valami súlyos gondom vagy már nemkell aggodnom és csak heges maradt?

2020. aug. 23. 00:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem legrosszabb esetben pukli es fajdalom mutatna, hogy gyulladt, es akkor sem nagy baj, csak azzal orvoshoz kene menni. Nekem is egyszer volt ilyen, brutalis reszleteket kihagyom, de oriasi megkonnyebbules volt. Ha nincs Betadine keznel, kolni is jo ra. De szinte kiszakad a bor kis darabon, jogos, ha meg heges.
2020. aug. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm, eddig kölnivel kezeltem, mert miután "kifakadt" vérzett így fertőtlenítettem és sebtapasztoztam pár napig. Még mindig kéne kezelni, esetleg kenyni valami bőrápolóval?
2020. aug. 23. 00:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mar nem muszaj. Bar artani nem arthat.
2020. aug. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!