Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tenyérizzadás ellen milyen...

Tenyérizzadás ellen milyen gyógyszert vagy műtétet javasoltok?

Figyelt kérdés
Nagyon durván izzad a tenyerem és a talpam már kiskorom óta és nagyon zavar. Nem ez a "majd kinövöd" kategória, mert ha nyugodt vagyok akkor is izzad és nem tudok semmit csinálnk ellene. Úgyhogy bármilyen megoldásra nyitott vagyok. Köszi előre is.
2020. aug. 25. 12:30
 1/2 anonim ***** válasza:

előszöris, járj utána mi okozhatja, mert lehet olyan háttere is, mint pld. cukorbetegség, vagy szívbetegség, főleg, ha állandó jellegű...

tünetkezelésre megoldás lehet izzadásgátló, amit vehetsz boltban, vagy csinálhatsz szódabikarbónából, keverj el néhány kanál szódabikarbónát egy kevés vízzel, hogy paszta legyen belőle, és ezt kend szét a tenyereden, hagyd rajta úgy 5-10 percig, hogy kicsit beszívódjon, majd mosd le.

2020. aug. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem vágasd le a kezed az a tuti. :D

Valami botox injekciót szoktak alkalmazni. Nem tudom az tenyéren és lábon is működik e. Honaljban már hallottam ilyesmiről

2020. aug. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!