Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nos, ez a kérdés inkább a...

Begedu kérdése:

Nos, ez a kérdés inkább a teljesen körültmetélt emberekhez, és azokhoz akik mondjuk csak részlegesen lettek metélva, hozzátok szeretném e kérdést irányítani. 5 napja volt egy részeleges metélés , féket is eltávolitották. Tippek/tanácsok?

Figyelt kérdés
Mennyire normális, hogy az egyik felén be van gyulladva? Illetve, valami levet is enged magából az ödéma, nem hinném, hogy genny mivel ilyen áttetsző sárgás színe van, és semmi illata nincs, inkább olyan mintha valami víz lenne.. Jövőhéten rendel a dokim, addig megakarok bizonyosodni arról, hogy ez nem nagy gond, ahol úgy gondolom, hogy be van gyulladva, ott eléggé sebes már, és ott szokott fájdogálni is. Előre is köszi a segítségetek. ( Ja , és aki azt írja, hogy doki többet tudna mondani most mondani, az most hanyagolja, hiszen fogok konzultálni a dokival is) Igaz, hogy az első 7-10 nap olyan "kellemetlen"?

2020. aug. 30. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Az a sárga folyadék normális, a gyógyuló seb löki ki magából. Én is megijedtem tőle, a doki mondta, hogy ez természetes ilyenkor. A fájdogálás is érthető, hiszen meg lett bolygatva. A gyulladásra nem tudok mit mondani, biztos, hogy gyulladt?
2020. aug. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod anonim! Én úgy gondolom, hogy talán egy picit be van gyulladva. Az ödémáról valami tapasztalod van?
2020. aug. 30. 14:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem az alig volt, de olvastam olyat, akinek hetekkel később is megvolt még.

Ha nagyon aggódsz, és van telefonszámod a dokihoz, hívd fel.

2020. aug. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Voltam vele sajnos dokinál, nem tudnak vele mit csinálni, aztmondták, hogy majd szépen lassan el fog tünni.:)
2020. aug. 30. 15:43
 5/5 anonim ***** válasza:
A seb önmagát tisztitja.Betadint persze használni kell.Az ödéma felszívódása hetekig is eltarthat.
2020. aug. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!