Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van még aki úgy gondolja,...

Van még aki úgy gondolja, hogy a koronavírus elleni oltással chipet ültetnek belé? Magyarán oltásellenes?

Figyelt kérdés
Annak aki így gondolkodik, nem jut eszébe hogy baba- és gyerekkorában mennyi oltást kapott avagy mennyi alkalom adott volt már hogy chippeljék? :D

2020. aug. 31. 00:51
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
71%

“ Ha ezt rád kényszerítik, (erőszakkal vagy büntetéssel való fenyegetéssel) beléd nyomnak egy olyan vegyszert amit te nem akarsz a testedbe, az az emberi jogok sárba tiprása!”


Ez ostobaság, ha a kötelező védőoltásról beszélünk. Mert nem egyéni érdekekről van szó, hanem társadalmiakról. Ami nyilván magasabb rendű volt mindig is. Ugye tudod, hogy “az emberi jogok sárba tiprásával” sikerült felszámolni több betegséget is? Amiktől többek között te is védve vagy így?

2020. szept. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
18%

22-es, úgy látom falra hányt borsó... fogadok a videóba se bele se néztél, nem olvastál utána. Egyszerűen meg leostobázol mást, mert azt a legkönnyebb.


Nem tudom, neked mi a szabadságról az elképzelésed, ha van egyáltalán, de azt látom kritikus gondolkodásod nincs. Mindenki hülye, aki nem ért veled egyet. Nyugi, nem írok többet ide... legyen neked igazad.

2020. szept. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
70%
Kedves 16os! Az index hol pàrtatlan? :D
2020. szept. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
85%

“ Nem tudom, neked mi a szabadságról az elképzelésed, ha van egyáltalán, de azt látom kritikus gondolkodásod nincs.”


😂😂😂😂😂😂😂😂

2020. szept. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Bill Gates egy idióta.. azt gondolja h sok pénzzel mindent meg lehet oldani... A COVID-19 biológiai vírus és mivel olyan helyen dolgozok ahol PCR kimutatás is történik és szemem előtt lettek pozitívak a tesztek ezér elhiszem hogy van (meg amúgy is ). Az oltás ellenesknek meg csak annyi hogy ha nem lennének oltások hiába lennek “iPhone 86 meg galaxy s100 “ majd , ha középkori állapotok uralkodnának.. nyilván ahoz hogy egy oltóanyagot engedélyezzenek nagyon szigorú vizsgálaton kell átesni a szernek! Ha ezt valahol nem tartják be az súlyos bűncselekménynek minősül!
2020. szept. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
45%
Én elfogadom mások véleményét de ezzel együtt leírom az enyémet is. Biztos hogy van koronavirus. Az hogy hogyan lett nem tudom, de el tudom kepzelni hogy a vilag vezetoinek, cegtulajdonosoknak lehet hozza koze. Én nem fogom beoltatni magam, ha köteleznek rá akkor sem. Azért nem fogom mert jóformAn azt sem tudjak mi ez a virus, legalabbis azt mondjak, nem tudjak igazan hogyan lett, tehat akkor hogyan akarnak ellenszert kifejleszteni raadasul ilyen rövid idő alatt. Ki biztosit engem arrol hogy SEMMI bajom nem lesz tole? Az influenza elleni oltast se adattam be soha, de volt ismerosom aki igen es eleteben nem volt olyan beteg mint akkor. A Hpvt megkaptam aminek nagyon orulok. Gondolom ebbol lejott hog Nem vagyok oltasellenes. Tudom hogy vannak kotelezo oltasok amiket eddig is megkaptam es mindenki megkapott de en biztos nem fogom beadatni az oltast. A chipre kiterve pedig sajnos siman el tudom hinni ez valoban be fog kovetkezni. Lehet hogy nem most 2020ban vagy 21-ben hanem csak 3489-ben, de nagYon nagyon latok ra eselyt.
2020. okt. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
Előző, tudtad hogy egyik gyógyszerért sem vállalnak felelősséget?
2021. nov. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Persze hogy vannak. Mind nagyon hozzaerto diplomas:D
2022. máj. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!