Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csak Magyarországon ennyire...

Csak Magyarországon ennyire alacsony az orvosok fizetése, vagy más európai országba is?

Figyelt kérdés
2020. aug. 31. 11:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%
Ird be googleba orvos fizetes eu.. :)
2020. aug. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szinte csak Magyarországon. Már Romániában is kb. kétszer ennyit keresnek. Ez egyébként szépen jellemzi a magyar társadalmat, ennyit ér a magyar embernek a saját egészsége, meg ennyire becsüli meg a szakértelmet.
2020. aug. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
:( Mondjatok valami pozitivat
2020. aug. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy balfék itthon is lehet hálapénz nélkül normálisan keresni. A kulcsszó állami kórházban NEM dolgozunk.
2020. aug. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ez aztan pozitiv volt :D
2020. aug. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Miért? Orvosként pozitív. Engem az a része, hogy a beteget ki látja el már nem érdekel. Én akkor dolgozom, ha meg vagyok fizetve. A betegek soha nem állnak ki értünk, mellettünk, én már nem mártírkodom értük. Van pénz van munka, nincs pénz nincs munka.
2020. aug. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ó és itt nem hálapénzre gondolok, azt nem fogadom el, hanem normális bérre!
2020. aug. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem keves orvos van igy ezzel.
2020. aug. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
De lehet hogy tevedek, en azthinnem hogy orvosnak lenni egy hivatas, nem csak a penzrol szol..
2020. aug. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%

Azt már elcsesztétek. Tízből kilenc orvos pofán röhög ha hivatásozol. A hivatás címszó alatt zsigereli ki és teszi tönkre a magyar állam és a magyar beteg orvosok ezreit.


Szóval el lehet felejteni a hivatásozást. Nekem ez a munkám amit adott szabályok és a legjobb tudásom szerint munkaidőben végzek pénzért. A hivatás részből annyi marad, hogyha utcán rosszul lesz valaki természetesen ellátom.


Régen az orvosokat megbecsülés és tisztelet övezte, akkor talán volt valami ellentétele ennek a hivatásozásnak... ma mi van? A nagy semmi. Ilyen állapotok között nincs hivatásunk.

2020. aug. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!