Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Legjobb probiotikumok?

Legjobb probiotikumok?

Figyelt kérdés
Bőrproblémák okán, ~ibs. Tej-,lisztérzékenység elvileg nincs.

2020. szept. 3. 14:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Ja és igen ez egy sok törzset nagy számban tartalmazó készítmény az ára is igen borsos. Nem véletlenül esett rá a választásom. Én is a legjobbat igyeketem kiválasztani. Nem gondoltam, hogy ez lesz a vége.
2020. szept. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
29%
Kötözködni jár ide, mert itt az emberek 99% mindenkinél okosabb és mindeninél jobban tud mindent. És a kérdésre nem válaszolnak, hanem megkérdőjelezik már magát a kérdést is, sőt kérdeznek kérdésre. Ne foglalkozz az ilyen megkeseredett emberekkel.
2020. szept. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Köszi :)
2020. szept. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#9 Ne szedd, különösen ha nincs is rá szükséged. Én nemhogy nem kerültem kórházba a BioKulttól, de látványosan jobban lettem tőle. És a környezetemben többen is az egészségi állapotuk javulását köszönhetik neki, mindannyian orvosok ajánlására szedték.

De ha te belekapaszkodsz egy negatív véleménybe és figyelmen kívül hagyod a sokezer pozitív tapasztalatot az adott termékkel, akkor nem tudom, hogy a végén mit fogsz beszedni, mert mindenről lehet találni jót is, rosszat is. Szerintem aki egy probiotikumtól kórházba kerül (már ha attól került oda, de úgy látom, hogy ezt nem sikerült még hitelt érdemlően megerősíteni), bármelyik probiotikumtól oda kerülhet. Vagy C-vitamintól, lóbalzsamtól, tökmindegy. Ilyen erővel azt is bizonygathatja, hogy a BioKulttól szenvedett autóbalesetet vagy attól kopaszodott meg.

2020. szept. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!