Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Magától megjelenő és növekvő...

Magától megjelenő és növekvő kék-zöld folt a lábon minek a jele?

Figyelt kérdés

Néhány nappal ezelőtt megjelent egy fél tenyérnyi kék-zöld folt a lábamon, pedig nem ütöttem be semmibe. Ma vettem észre, hogy valamivel nagyobb lett, egy plusz csücsökben megint elkezdett kékülni. Vannak oldalak, ahol vérzékenységre, vérszegénységre gyanakszanaknilyen esetekben. Nem tudom mennyire köthető ehhez, de gyakran előfordul, hogy pillanatokra megszédülök és elsötétül minden.

Ilyen helyzetben érdemes lenne valamilyen orvost felkeresnem (ha igen, milyet?) vagy hagyjam mert nem lehet komoly dolog?


18/l



2020. szept. 5. 10:51
 1/1 anonim válasza:

Nekem is pont ilyen szokott lenni este lefekszek reggelre more fel kelek ott a lila kek zold folt a terdemen eddig nem tulajdonitottam neki egyeb jelentoseget

A szedulesnek sok minden tiulajdonithato nem pont a lila foltok

Eszel e eleget iszol e

De hogyba tovabbra is erzed nem art felkeresni a hazi orvosodat!!

2020. szept. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!