Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bedugult a fülem. Ez az...

Bedugult a fülem. Ez az alternatív megoldás segíthet?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 2 nappal ezelőtt tisztítottam a fülemet fültisztító pálcikával és a jobb fülem eldugult. Reméltem, hogy másnapra elmúlik a dugulás, azonban egyáltalán nem múlt el. Próbálkoztam gőzöléssel, viszont az sem segített. Sajnos a vírus helyzet miatt nem fogadnak ugyanis a kórház ahova mennék le lett zárva és csak súlyos esettel fogadnak embereket. Szerintetek érdemes megpróbálkoznom a paraffin olajjal? Segíthet?

2020. szept. 8. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem segít. Tapasztalat. Akkor inkább ez, de sajnos ez sem mindig hatékony. Attól függ mennyire mélyre gyömöszölted a fülzsírt.

[link]

2020. szept. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A paraffin olaj ebben az esetben már csak fellazítja, hogy könnyeben lehessen kimosni. Különféle spray-re ne költs, ezt ki kell mosatni.
2020. szept. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ezen csak a szakrendelés segít. Nálunk azt mondták, ezzel a tavaszi korlátozások idején is foglalkoztak, pont azért, mert bár banálisnak hangzik, otthon nem megoldható probléma. Ha a területileg illetékes SZTK mégsem fogad, próbálkozz máshol, nálunk kivételesen más területről is fogadtak betegeket, ha a lakóhelyükön nem látták el őket.
2020. szept. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!