Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megmaradt gyógyszert hogyan...

Megmaradt gyógyszert hogyan lehet legálisan “leadni”?

Figyelt kérdés
Gondolkoztam azon, hogy eladom, de ki tudja, ki veszi meg, kis hülyék túl szedik és nekem lesz belőle bajom.

2020. szept. 11. 16:01
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Probalgattam mindenhogy, de olyan ku.ra szsr volt a hatása, hogy leadtam. Nekem nem érte meg. Pokol volt. Ennyit erről.
2020. szept. 11. 21:50
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem is beszélek rá senkit, csalódni fog.
2020. szept. 11. 21:51
 13/17 A kérdező kommentje:
9, ez nem heroin, meg ne higyje azt senki. Ez egy opioid fájdalomcsillapító, ember függő kire hogy hat. Nem biztos hogy flash lesz, hanem inkább para az éjszaka közepén, hogy nem kapsz rendesen levegőt, ver a víz 100-400 mg.
2020. szept. 11. 22:04
 14/17 anonim ***** válasza:
Én meg ha nem szedem akkor vagyok rosszul. Rám jól hat 400 militõl elszállok kellemes lebegõ érzés.
2020. okt. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

14-es


Szerintem leadta... Kegyetlen bànàsmód ez velünk, még a gondolat is. 😭

2021. aug. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem az orvos fel írt ilyen tramadolt. És beszedtem az elő írt mennyiséget. 18 nap után ébredtem fel az intenzíven. De az orvos szerint csak így szedjem tovább.
2022. júl. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A vény köteles gyógyszereket, a házi orvosi rendelőben a házi orvosnak is kötelesége át venni. Ezen kívül, az összes gyógyszertárban, a fel nem használt gyógyszereket, kötelesek át venni.
2022. júl. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!