Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek egy régi gyógyszer...

Szerintetek egy régi gyógyszer amit kb 20 évvel ezelött használtak egy tüdőszanatóriumban, ahol TBC - sek voltak onnan egy gyógyszer ami megmaradt esetleg mérgező lehet vagy káros?

Figyelt kérdés
2015. jún. 26. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagy valoszinuseggel nem hasznalna az egeszsegednek!
2015. jún. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi a gyógyszer pontos neve?


Ugye a hatóanyag vélhetően már réges régen elvesztette az eredeti 100%-os hatását, de a kérdés, hogy alakulhatott-e ki belőle mondjuk valami karcinogén anyag.....

2015. jún. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A gyógyszer nevét nem tudom mert voltunk egy tüdőszanatoriumban ahol nem volt fel írva a neve a gyógyszereknek . Egy kis üvegben volt gyógyszerek amik valószínűleg nem tabletta volt hanem amit meg kell inni. Csak már olyan mintha be lenne száradva. Ha leadnám a helyet ahol voltunk könnyebb lenne a válasz??
2015. jún. 27. 09:57
 4/7 A kérdező kommentje:
A legjobb barátnőm szerint mérgező , szerintem nem. Azt mondta h azért mérgező mert kb 20 éve ott ál .
2015. jún. 27. 10:12
 5/7 anonim ***** válasza:

A hely nem segítene rajtam..... a nevéből tudtam volna következtetni a hatóanyagra, és a bomlási termékekre, de így akkor lényegtelen.


Miért lenne olyan fontos elfogyasztani? Miért számít a válasz?

2015. jún. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gondolom, nem akarod bevenni, akkor mi a gond? Ki kell dobni és kész. Ha nagyon törvénykövető állampolgár vagy, akkor add le a patikában.
2015. jún. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha tabletta formájában antibiotikum, akkor max hatástalanlenne. Fájdalomcsillapító, nyutató esetén, már lehet karcinogén is. De mivel folyékony 100% os hogy változott az összetétele! Hacsak nem morfium. Mivel a morfiumot szokták üvegben tartani és folyékony állapotban. De a fény ezt is bomlassza. Nem próbálnám ki! Lehet később kezdene hatni. Bevennéd az egész üveggel. És nagyon kikészítene. Gondolom nem akarsz napokig epét hányni és remegni mint egy idegbeteg, és izzadni mint a ló. Mert ezek a tünetei. Ne kisérletezz!
2015. júl. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!